Mesaj FM’in Çağrısıyla 2 Tır Yardım Toplandı

Mesaj FM’in Çağrısıyla 2 Tır Yardım Toplandı
  • By Anadolu radyo

  • 1620101340

  • Haberler

  • 2 görüntülenme

“1 GÜN İÇERİSİNDE 2 TIRIMIZI DOLDURDUK”

Bölgemizin güçlü sesi Mesaj FM radyosu ve Sıra Söğütler Lojistik Kooperatifi, Elazığ’daki depremde zarar gören vatandaşlar için yardım kampanyası düzenledi.

Sadece 1 gün süren yardım kampanyasına Mesaj FM dinleyicileri ve Sıra Söğütler Lojistik Kooperatif tır şoförleri yoğun ilgi gösterdi.

“DİNLEYİCİLERİMİZ YARDIM İÇİN BİZLERİ ARADI”

Mesaj FM Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Kartal, toplanan yardımlar için şöyle konuştu:

“Başta Elazığ ve Malatya’da hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Hem şoförlerimize hem de Mesaj FM dinleyicilerimize çok teşekkür ediyorum. Bu kampanya süresinde ülkemizin dört bir yanından dinleyicilerimiz radyomuzu arayarak bu kampanyaya katılmak istediklerini belirttiler. Bir kez daha anlamış olduk ki gerek Yönetim Kurulu Başkanımız Casim Akıncılar gerekse Mesaj FM dinleyicileri bu tür kampanyalarda her zaman yanı başımızda oldular. 1994 Yılından bu yana yayın hayatımız boyunca Mesaj FM ailesi her zaman bu gibi konuları desteklemiş ve desteklemeye devam etmiştir. Ahmet Yıldız Bey’e de canı gönülden teşekkür ediyorum. Gece dahi uyumayıp yardımda bulunmak isteyen kardeşlerimizi hiç yormadan kendi araçlarıyla evlerine kadar gidip yardımlarını alıp fedakârlık yaptılar. Keşke bu düşüncede olan nice Kooperatiflerimiz olsa. Allah bu yardımda bulunan elinden geleni yapan herkesten razı olsun. Rabbim şoförlerimize kaza bela vermesin. Kazasız bir şekilde yardımlarımızın ulaşmasını nasip eylesin” diye konuştu.

Yardımın toplanmasında büyük katkısı olan Sıra Söğütler Lojistik Kooperatif Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Yıldız ise şunları söyledi:

“1 GÜN İÇERİSİNDE 2 TIRIMIZI DOLDURDUK”

“Bizler bu kampanyayı başlatmadan önce sadece şoförlerimiz arasında toplayacağımız yardımları götürmek istedik. Ardından Mesaj FM aklımıza geldi kendilerini arayarak ortak bir kampanya yürütmek istedik ve kabul ettiler. Bizler tırımızın yarısını doldurabilir miyiz düşüncesinde bulunurken şükürler olsun ki 1 gün içerisinde 2 tırımızı da doldurduk. Tırlarımızın dolmasıyla Ahmet Bey’i arayarak reklamlarımızı durdurursak iyi olur aksi takdirde yetişemiyoruz diye söyledik. Ve bugün nasipse tırlarımız yola çıkacak. Yüzümüzü kara çıkarmayan Rabbimize sonsuz şükürler olsun. Bu kampanya kapsamında lojistiğimizde bulunan tüm şoförlerimiz canla başla çalıştılar. Şoförlerimize ve Mesaj FM dinleyicilerine çok teşekkür ediyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

Konuşmaların ardından dualar eşliğinde tırlar Elazığa uğurlandı.

Yorumlar (Facebook)